Kavacık Perde | Jaluzi Perde | Stor Perde | Ahşap Perde | Japon Perde | Katmanlı Perde | Özel Dikim Perdeler

İçeriğe git

Ana Menü

Store Perde

Perde Modellerimiz


                           Stor perdeller kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir.
         Ortalama ömrü 6 yıldır. Temiz - Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda bu ömür 5 - 6 yıla kadar çıkabilir.
      Temizlik açısından perdeler arasında en kolay temizlenen modeldir. Fiyat olarak'da diğer perdelerden daha uygundur.
       Kendi arasında şu şekilde ayrılmaktadır:

         


           Perde imalatçıları her yıl yeni modeller üretmektedir. Bu tarz perdeler 2010 ve 2011 yılında güneşliklerin tamamen yerini almış olup
her ne kadar büro / ofis perdesi olarak bilinse de, evlerde de rahatlıkla kullanılabilir.
Dekorasyon veya yıpranmadan dolayı değiştirilmek istenirse; Mekanizması sabit kalmak kaydıyla kumaş değiştirilebilir ve böylece ekonomik bir çözüm sunulur.
          Ayrıca tamiri en pratik mekanizmalı perdedir. Bozuk mekanizma boru yuvasından çıkartılıp yenisiyle rahatlıkla değiştirilebilir. Firmamızda bu tarz problemlerinin tamiratı yapılmaktadır.
          Motorlu Modeller

          
Motorlu olan modeller kullanım kolaylıkları sayesinde tam bir konfor sağlar. Motoru kontrol için buton veya uzaktan kumanda kullanılabilir.
Stor mekanizmasının gözükmemesi için beyaz ve krem renkli veya eloksal boyalı (metal görünümlü) kutu uygulamaları da mevcuttur. Böylece mekanik aksam tamamen gizlenmiş ve daha şık bir görüntü elde edilmiş olur.
En sık görülen problem motor problemleridir. Alım işlemi sırasında motorun markasına dikkat edilmelidir. Firmamızda Alman malı ve Uzakdoğu ürünü olan motorlar mevcuttur.
Ayrıca Kutuların üstü de kumaş ile kaplanabilir.Oldukça fazla renk ve kumaş seçeneği vardır. Stor kumaşları ham kumaş değildir. Üzerinde bayanların işleme ve dantellerinde kullandığı, sertleştirici madde olan kola'nın sanayi tipi olan, apre vardır. Apre işleminde kumaş, pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa - sola yalpalamamasını sağlamasıdır.
Kumaş seçenekleri arasında, "Karartma", "Güneş Isısını Kırıcı" ve "Tül" seçenekleri vardır

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön