Kavacık Perde | Jaluzi Perde | Stor Perde | Ahşap Perde | Japon Perde | Katmanlı Perde | Özel Dikim Perdeler

İçeriğe git

Ana Menü

Misyonumuz

Kurumsal

          

        
KAVACIK PERDE olarak amacımız sizlerin perde ihtiyaclarınızı analiz edip müşterilerimizin taleplerini karşılamak amacıyla, Uzman ekibimizle ihtiyaçlarınızı analiz ederek sizlere en uygun kaliteli  ve en uygun perdeyi sizler için tasarlayıp,servis desteğini sağlamak.Hergün zamanla yarışırıyoruz bu yüzden zaman en büyük rakibimiz diyoruz.

       Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilmek
       
Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak.
       İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan bir firma olmak

       Değerlerimiz:

        Öncelikle Evinizde Fark Katmak,Şıklık,Kalite,Güvenilirlik, Duyarlılık, Müşteri Odakllık, Açıklık, Çözüm Odaklılık, Tutkulu Olmak, Esneklik...

       Güvenilirlik: Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.
        Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye): Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.
        Müşteri Odaklılık : Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
       Açıklık (Şeffaflık): İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.
       Çözüm Odaklılık : Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.
       Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.
       Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön